Zirve Mimarlık

+90 212 657 91 91

TAHA GROUP SHOWROOM

TAHA GROUP

2000 yılında, Tema Grubu grup markalarının, yurtiçi tedarik sorumluluğunu üstlenecek olan Taha Giyim kuruldu. Yurtiçi tedarik şirketine ilave olarak, Çin ve Bangladeş’te alım ofisleri açıldı.

Tema Grubu LC Waikiki mağazarında satışa sunduğu ürünleri, Taha Grubu şirketi yerine, yurtiçindeki ve yurtdışındaki diğer firmalardan tedarik etmektedir. Taha Grubu ise, sadece grup markalarına üretim yapmak yerine dünyanın önde gelen markalarına üretim yaparak LC Waikiki’ye bağımlı olmadan büyüme politikasını benimsemiştir. Marks & Spencer, Top Shop, Next ve Timberland gibi dünyaca ünlü markaların en önemli tedarikçleri arasında yer almayı başaran Taha Grubu, global pazarlardaki rekabet gücünü arttırmak hedefi ile, 2006 yılından itibaren yurtdışında da yatırım yapma kararı almış, Mısır ve Bangladeş’te üretim tesisleri kurma yolunda ilk adımlarını atmıştır.

Tema Grubu, gerek Taha Grubu’ndan gelen üretim geçmişi, gerekse LC Waikiki markası ile hazırgiyim perakende sektöründe kazandığı başarılar ile Türk hazırgiyim-tekstil sektörünün lider gruplarından biri olma özelliği taşıyor.

TAHA GROUP SHOWROOM

01

02

03

04

05

06

07

 

taha showroom 01

 

taha showroom 02

 

taha showroom 05

 

taha showroom 10

 

COPYRIGHT © 2013 ZIRVE MIMARLIK

DESIGN BY UBF

Kapat