Zirve Mimarlık

+90 212 657 91 91

TAHA GROUP

TAHA GROUP

2000 yılında, Tema Grubu grup markalarının, yurtiçi tedarik sorumluluğunu üstlenecek olan Taha Giyim kuruldu. Yurtiçi tedarik şirketine ilave olarak, Çin ve Bangladeş’te alım ofisleri açıldı.

Tema Grubu LC Waikiki mağazarında satışa sunduğu ürünleri, Taha Grubu şirketi yerine, yurtiçindeki ve yurtdışındaki diğer firmalardan tedarik etmektedir. Taha Grubu ise, sadece grup markalarına üretim yapmak yerine dünyanın önde gelen markalarına üretim yaparak LC Waikiki’ye bağımlı olmadan büyüme politikasını benimsemiştir. Marks & Spencer, Top Shop, Next ve Timberland gibi dünyaca ünlü markaların en önemli tedarikçleri arasında yer almayı başaran Taha Grubu, global pazarlardaki rekabet gücünü arttırmak hedefi ile, 2006 yılından itibaren yurtdışında da yatırım yapma kararı almış, Mısır ve Bangladeş’te üretim tesisleri kurma yolunda ilk adımlarını atmıştır.

Tema Grubu, gerek Taha Grubu’ndan gelen üretim geçmişi, gerekse LC Waikiki markası ile hazırgiyim perakende sektöründe kazandığı başarılar ile Türk hazırgiyim-tekstil sektörünün lider gruplarından biri olma özelliği taşıyor.

TAHA GROUP

TAHA TEKSTİL MALATYA FABRİKA

01

02

03

04

 

TAHA TEKSTİL MALATYA FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI

05

06

 

ÖZEN MENSUCAT ÇERKEZKÖY FABRİKA

07

08

 

ÖZEN MENSUCAT MISIR ELVAN FABRİKA

09

10

 

ÖZEN MENSUCAT MISIR RUBYRED FABRİKA

11

12

 

TALU TEKSTİL ADAPAZARI FABRİKA

13

14

 

COPYRIGHT © 2013 ZIRVE MIMARLIK

DESIGN BY UBF

Kapat