Zirve Mimarlık

+90 212 657 91 91

Yaklaşım

Zirve Mimarlık olarak başarının insandan kaynaklandığını biliyoruz. Biz, üyelerinin yaptığı her şeye değer katmak için gayret sarf ettiği bir aileyiz. Her birimiz, hizmet ettiğimiz şirketin ihtiyaçlarını karşılamada üstüne düşen hayati rolün farkında olarak aile üyelerimizin haklarına ve itibarına saygı duyuyoruz.

Yüksek kalite hedeflerimizi zamanında ve bütçeye uygun şekilde gerçekleştirmek için, yetenekli çalışanların ekibimizin üyesi olmasında önem veririz. Zirve Mimarlık olarak, yüksek performanslı iş arkadaşlarımızı, oldukça tatmin edici koşullar altında tutmayı hedefleriz. Bu nedenle, vizyon ve değerlerimizi benimseyerek sahiplenen, kültürümüzü davranışları ile birleştirebilen ve zorlu durumları iyi iş fırsatlarına dönüştürebilen kişilere odaklanırız.

Politika ve Kültür

  • Şirketimizin stratejik hedeflerini ve çıkarlarını geliştirmek.
  • Çalışanların, yönetimin ve yasal kuruluşların değişen ihtiyaçlarına karşı duyarlı olmak.
  • Tercih edilen işveren olarak Zirve Mimarlığın itibarını sağlamak ve sürdürmek.
  • Karşılıklı güven ve saygının bulunduğu, tüm çalışanların kendini değerli hissettiği, misyonumuzu başarmak için en iyi çabalarını sarf edebildiği bir işyeri kültürü sağlamak.
  • Pozisyon için en nitelikli bireyi işe almak. Eşit fırsat veren bir işveren olmaktan gurur duyuyoruz ve ırk, dil, din, cinsiyet, etnik grup, ulus, renk veya fiziksel engele bakmaksızın tüm nitelikli adayların başvurularını memnuniyetle karşılıyoruz.
  • İnsanları teşvik etme hususunda güçlü inanca sahip olmak. Zirve Mimarlıkta, bir açık pozisyon için ancak bir Zirve Mimarlık çalışanı tarafından doldurulamayacağı doğrulandıktan sonra dış kaynaklar dikkate alınır.
  • Gerçekleştirilen görevler ile ilgili yasa ve yönergeleri bilmek ve bunlara uymak.

Tüm çalışanların işlerinde kendilerinden beklenenleri anlamaları ve yeteneklerinin, performanslarının, eğitim ve kariyer planlamalarının gelişmesi için yardım edilmesini sağlamaktan kendilerini sorumlu kılmaları.

Başvuru

Zirve Mimarlıktaki mevcut iş fırsatlarına başvurmak ve özgeçmişinizin veri tabanımızdan ulaşılabilir olması için güncel CV’nizi aşağıdaki e-mail adresine gönderebilirsiniz.

Tüm başvurular şirketimizin ilgili departmanları tarafından dikkatle incelenerek değerlendirilir ve potansiyel olanlar, başvuru sahiplerinin tercihlerine göre, uygun departmanlara yönlendirilir. Bu işlem, gelecekteki istihdam ihtiyaçları için aday kaynağı olarak kullanılan CV veri tabanına eklenmeden önce yapılır.

Başvuru için: info@zirvemimarlik.com.tr

COPYRIGHT © 2013 ZIRVE MIMARLIK

DESIGN BY UBF

Kapat